XII Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych Radom 2015

XII Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych Radom 2015
 • Data

  Od: 2015-03-17
  Do: 2015-03-17
 • Lokalizacja

  Ulica: Przemysłowa 20
  Miasto: Radom
 • Więcej informacji

  Organizator / kontant

  Zakres branżowy

Już po raz dwunasty proponujemy Państwu atrakcyjną formę promocji Waszej Uczelni wśród uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na informacje o szkołach, w których mogliby kontynuować naukę maturzyści, chcemy zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych organizowanych przez firmę TiM Magnowski Tomasz i Szkolny Ośrodek Kariery w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.                    .                             
Termin: 17 marca 2015 roku (wtorek) od godziny 8.30 do 14.00.
Miejsce: Strefa Rozrywki G2, al. Przemysłowa 20    
                 
 (od lat najpopularniejsze miejsce spotkań radomskiej młodzieży)

Jest to impreza, na którą chcemy jak co roku zaprosić przyszłych maturzystów z regionu radomskiego, a w szczególności tych, którzy planują studia poza granicami naszego miasta
i zaprezentować im ofertę uczelni o renomie ogólnopolskiej. W roku ubiegłym były to wybrane Uniwersytety, Politechniki i Szkoły Ekonomiczne z Warszawy, Łodzi, Lublina, Puław, Kielc.
 Ze względu na stałe zainteresowanie uczelniami pozatechnicznymi imprezę dostosowaliśmy do potrzeb maturzystów z klas licealnych ze szkół regionu radomskiego. Pełna informacja o uczelni zgromadzona w jednym miejscu  i czasie pozwala młodym ludziom wybrać odpowiednią szkołę wyższą oraz sprecyzować kierunek dalszego kształcenia. Dzięki połączeniu kilku form promocji (impreza wystawowa, materiały informacyjne w gazecie i informacje w rozgłośni radiowej) mamy nadzieję dotrzeć z pełną informacją do wszystkich maturzystów. Impreza wspierana jest przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu, którego jak co roku poprosimy o wystosowanie pisma do dyrektorów szkół średnich zachęcające do udziału w Targach wychowawców klas maturalnych wraz z uczniami.
Corocznie efektem tego pisma była obecność na Targach około 2,5 tysięcy maturzystów z Radomia. Dzięki dobrej współpracy z regionalnymi mediami impreza będzie odpowiednio nagłośniona. Organizatorzy będą starali się o upusty na reklamy w mediach patronujących Targom. Jesteśmy po wstępnych ustaleniach dotyczących patronatów: Wojewody Mazowieckiego, Prezydenta Miasta Radomia, Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Do Państwa dyspozycji zamieścimy od 15 stycznia na stronach internetowych zdjęcia stanowisk dla Uczelni. Na ich podstawie prosimy o dopasowanie do Państwa potrzeb miejsca, które zarezerwujecie na Targach (koszty udziału w Targach zależne są od wybranego miejsca). Ważna jest również kolejność zgłoszeń (na jej podstawie będziemy proponowali miejsca na Targach). Szczegółowych informacji dotyczących imprezy udzielają organizatorzy pod numerem telefonu 692411443 lub listownie (poczta elektroniczna) tomasz.magnowski@zst.radom.pl.

Aktualności na stronie internetowej: www.epraca.radom.pl

Zakres branżowy targów
Organizator

Miasto:
Ulica:
Pokaż dane kontaktowe