Targi IT FUTURE EXPO 2017

Targi IT FUTURE EXPO 2017
 • Data

  Od: 2017-09-20
  Do: 2017-09-20
 • Lokalizacja

  Ulica: PGE Narodowy
  Miasto: Warszawa
 • Więcej informacji

  Organizator / kontant

  Zakres branżowy

V Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce, ponownie w tym roku
 20  września na Stadionie PGE Narodowym!
 
IT Future Expo to już V edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku.

Podczas największych w Polsce targów informatycznych będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

Impreza będzie przestrzenią networkingową, a także platformą wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych. Spotkanie koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju lecz również z za granicy.

Wydarzenie ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.
Targom towarzyszyć będzie wielka Gala - IT FUTURE AWARDS, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłonią Laureatów Konkursu - LIDERZY IT 2017. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja - IT FUTURE CONGRESS. W programie kongresu wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań branży IT. O tym jak automatyzajca procesów biznesowych wpływa na organizację opowie Maciej Jeruzal z Banku Gospodarstwa Krajowego. Posłuchamy również o tym jaki wpływ na funkcjonowanie mają technologie mobilne i e-commerce – temat przedstawi Jakub Gierczyński z Decathlon. 
Sponsorem Strategicznym targów została firma Canon, która pomaga firmom w jak najlepszym wykorzystaniu ich potencjału i pojawiających się możliwości, łącząc dokładną znajomość branży z wiedzą techniczną. Ponadto głównymi sponsorami targów zostały firmy: APC by Schneider Electric, która od niemalże czterdziestu lat wyznacza branżowe standardy zasilania i infrastruktury IT oraz firma Sage Polska, która jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm.

Wśród wystawców będziemy gościć takie firmy: MTT Polska, 9LivesData, IDEA 07, Slimstock, DATEV, S-NET, NVT, Bemora, Labbis, Kaliop Interactive Media, Ferrodo Comuputer, Evolpe, JT Weston, VS Data, Arkadin, Legrand, Terra, Enova 365, Enteo, Statlook, Batna anteny 24, Visual Promo, Curvature, Materna Communications, Global4net.

Stało się już tradycją, że imprezą towarzyszącą IT Future Expo są informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie - IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  - TWOJA KARIERA W IT.

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także inne atrakcje m.in. strefę dronów, dostep do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami! Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału na www.itfuture.pl :)

Zakres tematyczny targów

 • Oprogramowanie (ECM, CRM, ERP, BI, BPM, rozwiązania dedykowane)
 • Infrastruktura i Data Center
 • Wirtualizacja
 • Bezpieczeństwo IT
 • Cloud Computing
 • Big Data
 • Technologie mobilne
 • E-commerce
 • Strefy specjalne (IT startup, strefa 3D, strefa kariery IT
 • Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka
 • Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/ 
Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji


Zakres branżowy targów
Organizator
Pure Expo

Pure Expo

Miasto: Warszawa
Ulica: ul. Ryżowa 49
Pokaż dane kontaktowe
Tel.: 5318068411