SNOW EXPO 2017 - zimowa Europa na Narodowym

SNOW EXPO 2017 - zimowa Europa na Narodowym
 • Data

  Od: 2017-11-04
  Do: 2017-11-05
 • Lokalizacja

  Ulica: al. Księcia J. Poniatowskiego 1, Stadion Narodowy
  Miasto: Warszawa
 • Więcej informacji

  Organizator / kontant

  Zakres branżowy

Druga edycja SNOW EXPO odbędzie się w dniach 4 - 5 listopada 2017 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski, snowboardowy, wspinaczkowy. Obejrzeć pokazy mody zimowej. Spotkać sportowców i podróżników. Śledzić pokazy freestyle i ratownictwa, a nawet spróbować sportów zimowych i wybrać ofertę wyjazdową na sezon 2017/18. Nie zabraknie również wykładów prowadzonych przez profesjonalistów, ale dla amatorów. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją.

Zimowa Europa na Narodowym.     
Misją wydarzenia SNOW EXPO jest pokazanie Polakom, że startuje sezon zimowy. Że sporty zimowe można uprawiać nie tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia, czy ferii. Że są miejsca w Europie i Polsce (tak, to nie jest pomyłka), gdzie znacznie taniej niż w szczytach sezonu można zażywać rozkoszy uprawiania zimowych atrakcji. I że na narty, snowboard, czy łyżwy można wyjechać kilka razy w sezonie.

Odwiedzając strefę BIZNES i VIP Stadionu Narodowego podróżować będziemy po zimowej Europie. Zaczniemy od Polski, potem Słowacja, Czechy, Austria, Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Francja, a nawet Hiszpania. Bez winietek i pieszo.
Poznamy kulturę każdego kraju, zimowe kurorty hotele i stacje narciarskie. Skosztujemy smakołyków regionalnych, wypróbujemy (!) sprzęt produkowany w poszczególnych krajach, a nawet samochody 4x4.
Nie zabraknie również drobnych akcesoriów, które będzie można kupić na miejscu.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszej edycji SNOW EXPO 2016: https://youtu.be/4d-ejmhMKXE


Zakres branżowy targów
Organizator
WMM Sp. z o.o.

WMM Sp. z o.o.

Miasto: Warszawa
Ulica: Hlonda 2c lok. 43
Pokaż dane kontaktowe
Tel.: +48 602 213 583