FIWE - Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness

FIWE - Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness
 • Data

  Od: 2017-09-09
  Do: 2017-09-10
 • Lokalizacja

  Ulica: Prądzyńskiego 12/14
  Miasto: Warszawa
 • Więcej informacji

  Organizator / kontant

  Zakres branżowy

FIWE to połączenie biznesowego  wydarzenia, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu z  okazją do spotkania gwiazd i idoli sportowych trenujących kulturystykę i fitness. To także doskonała okazja do spotkań pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu oraz planującymi inwestycje w branży fitness. Targi w roku 2016 odwiedziło ponad 23 000 osób.
 
Wystawcami Targów FIWE są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacji z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy, akcesoriów, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & wellnes


Odwiedzającymi są natomiast deweloperzy i inwestorzy planujący inwestycje w sektorze fitness & wellness, przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych za inwestycje państwowe, managerowie i właściciele siłowni, klubów fitness, klubów i sklepów sportowych, managerowie i właściciele ośrodków wellness, SPA, hoteli i ośrodków wypoczynkowych , przedstawiciele sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawiciele jednostek służb mundurowych, trenerzy oraz osoby zainteresowane branżą fitness.
 
Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. W najbliższej IV edycji podczas wydarzenia odbędą się zawody kultuystyczne Grand Prix FIWE ( Eliminacje do Arnold Classic), Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer edition, zawody cross fit LoginLab, zawody street workout, a także zawody w MMA. Publiczność zostanie zaproszona do udziału panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie dla nich – FIWE FANS. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży. Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. W tym roku organizatorzy na pewno pozytywnie nas zaskoczą! Ambasadorami FIWE w ubiegłej edycji byli m.in.: Andreia Brazier,  Simeon Panda (jeden z najsłynniejszych fitness modeli na świecie, będący jednocześnie w czołówce najpopularniejszych kulturystów), Hannibal for King, Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, czy Mariusz Mróz.
 
Szczegóły oraz bilety na targi znajdziecie na www.fiwe.pl
 


Zakres branżowy targów
Organizator
ICEvents

ICEvents

Miasto: Warszawa
Ulica: Gierdziejewskiego
Pokaż dane kontaktowe
Tel.: 222993459
WWW.: fiwe.pl/
Zobacz również