8. Edycja RemaDays Kiev - zakończona

8. Edycja RemaDays Kiev - zakończona

W halach nowoczesnego centrum wystawienniczego IEC-EXPO swoją ofertę mogło zaprezentować blisko 100 wystawców. Najnowsze osiągnięcia producentów, importerów i dystrybutorów produktów i usług reklamowych mogło podziwiać wielu profesjonalistów z branży reklamy i poligrafii.

Stolica Ukrainy gościła specjalistów branży artykułów reklamowych już po raz ósmy. Tak jak w roku ubiegłym swoje nowatorskie rozwiązania zaprezentowali wystawcy w działach - Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark, PrintShow, PhotoCreation, InternetSolution, EventShow, TextileZone, School&Office Room. Nic dziwnego, że dwa kwietniowe dni były w Kijowie prawdziwym świętem reklamy.

Swoje chwile mieli także przedstawiciele firm, których produkty i usługi, dzięki swojej innowacyjności, wzbudziły największe zainteresowanie wśród zwiedzających. Już pierwszego dnia imprezy poznaliśmy laureatów w konkursie „Korony Reklamy”. Podczas uroczystej kolacji statuetki trafiły do rąk przedsiębiorców liderujących na rynku branżowym w pięciu kategoriach - producent upominków reklamowych, importer upominków,Out&InDoorSystems,Technology iPrintShow (z pełną listą zwycięzców można zapoznać się TUTAJ).

Wzorem lat ubiegłych drugiego dnia RemaDays Kijów 2017, ogłoszone zostały wyniki w rywalizacji na najlepsze upominki reklamowe roku. Wyróżnienia, podobnie jak w przypadku konkursu „Korony Reklamy” przyznano w pięciu segmentach. O wyborze laureatów „Gifts of The Year” decydowali zwiedzający oddając swoje głosy na najpopularniejsze gadżety w poszczególnych przedziałach cenowych. Podczas kijowskiej imprezy wystawienniczej spore emocje przezywali także sami goście (pełna lista zwycięzców dostępna TUTAJ). W tradycyjnej „Loterii dla zwiedzających” tym razem do wygrania był skuter SPARK. Zwycięzca z ogromną radością odebrał kluczyki z rąk organizatora.

Targi Reklamy i Poligrafii w Kijowie były okazją nie tylko do zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i produktami, ale także okazją do poszerzenia swojej wiedzy. Takiej której wykorzystanie zapewnić może jeszcze większą skuteczność działania na niezwykle wymagającym rynku. Przez dwa dni zarówno wystawcy jak i zwiedzający mogli wysłuchać prelekcji organizowanych w ramach RemaCongress. Specjalistyczny cykl wykładów organizowany był wspólnie z głównym partnerem medialnym RemaDays Kijów, Stowarzyszeniem Producentów i Importerów Reklamy i Gadżetów Reklamowych Ukrainy (AVIRSU). Niezmiennie jednak największymi osiągnięciami zakończonej ósmej edycji targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Kijów pozostały możliwości - zapoznania się z najnowszymi trendami branży „gadżetowej” i poszerzenia kontaktów biznesowych.

Do zobaczenia w 2018 roku.


Zobacz również

GJC Inter Media Sp. z o.o

GJC Inter Media Sp. z o.o

Miasto: Poznań
Ulica: Podbiałowa 11
Pokaż dane kontaktowe
Tel.: +48 61 825 73 22
E-mail.: gosia@gjc.pl

Wydarzenia

World Travel Show

World Travel Show

Od: 2017-10-20, do 2017-10-22
Miasto: Nadarzyn
Camper Caravan Show

Camper Caravan Show

Od: 2017-10-20, do 2017-10-22
Miasto: Nadarzyn
Było…nie minęło

Było…nie minęło

Od: 2017-10-21, do 2017-10-22
Miasto: Lublin
GRANICE

GRANICE

Od: 2017-10-25, do 2017-10-26
Miasto: Lublin
Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu

Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu

Od: 2017-10-25, do 2017-10-25
Miasto: Wrocław
Wine Expo Poland

Wine Expo Poland

Od: 2017-10-27, do 2017-10-28
Miasto: Warszawa

Organizatorzy

Centrum Targowe Chemobudowa Kraków SA
 MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
Leipziger Messe GmbH, Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
Targi Bydgoskie Sawo
Event Masters