Login:Hasło
Przypomnij hasłoZarejestruj się
[X] ukryj
LogowanieRejestracja

Relacje po targach

Przegapiłeś ostatnią edycję targów? Byłeś na targach i chcesz do nich wrócić? Zapraszamy do zapoznania się z relacjami po targach. Możesz również zapoznać się z aktualnościami

RemaDays Warsaw 2017 – poznaliśmy opinię zwiedzających
Jakie cele postawili przed sobą goście targów RemaDays Warsaw 2017? Czy plany zostały wykonane? Który dzień imprezy przyciągnął do hal najwięcej zwiedzających? Jakie są oczekiwania w stosunku do następnej edycji reklamowego święta? Na te i inne pytania znamy już odpowiedź. Udzielili ich sami goście największej branżowej imprezy wystawienniczej w Europie Środkowej. Pora na podsumowanie przeprowadzonych ankiet. czytaj dalej »
Echa po XXII Podhalańskich Targach Budownictwa, Instalacji, Wnętrz
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów odbywających się podczas XXII edycji Podhalańskich Targów Nudowlanych czytaj dalej »
21 edycja Sądeckich Targów 22-23.04.2017r. za nami…
W tym roku odbyła się ona pod hasłem „Czyste powietrze dla Nowego Sącza”. Wiele Firm zarówno w środku jak i na terenie zewnętrznym prezentowało materiały, systemy oraz instalacje spełniające normy czystego powietrza. czytaj dalej »
8. Edycja RemaDays Kiev - zakończona
W halach nowoczesnego centrum wystawienniczego IEC-EXPO swoją ofertę mogło zaprezentować blisko 100 wystawców. Najnowsze osiągnięcia producentów, importerów i dystrybutorów produktów i usług reklamowych mogło podziwiać wielu profesjonalistów z branży reklamy i poligrafii. czytaj dalej »
 JUŻ ZA NAMI...III EDYCJA TARGÓW W KATOWICACH 08-09.04
W wiosenny weekend 08-09.04. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się III edycja Targów Budowlanych „DOM i OTOCZENIE”. czytaj dalej »
Dziękujemy za odwiedzenie w dniach 1-2 kwietnia kolejnej edycji TARGÓW  „TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE” w JAWORZNIE
Dziękujemy za odwiedzenie w dniach 1-2 kwietnia kolejnej edycji TARGÓW "TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE" w JAWORZNIE. Tematyka imprezy obejmowała dom, ogród i jego otoczenie. Była skierowana do wszystkich, którzy poszukiwali: materiałów budowlanych, mebli, wyposażenia wnętrz, dekoracji, nowoczesnych systemów grzewczych, oraz wszystkiego co związane jest z ogrodem: rośliny, krzewy, kwiaty, meble ogrodowe i sprzęt ogrodniczy. czytaj dalej »
Juz za nami 18 Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz
18 Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz za nami. 120 wystawców, tłumy zwiedzających. Tak można w skrócie podsumować kolejną edycję naszych targów. Dwie hale wystawiennicze, pięknie urządzone stoiska, fachowe porady. Zwiedzający licznie przybyli, pomimo trudnych i zmiennych warunków atmosferycznych. Wielu przychodziło z gotowymi projektami, składało zamówienia, otrzymywało wyceny, oferty. Ponadto nasi wystawcy przygotowali propozycje w ramach walki z niską emisją, urządzenia najnowszej generacji, spełniające normy ekologiczne, dające czyste powietrze. W trakcie imprezy trwały warsztaty Klubu Kreatywnego Inżyniera, bezpłatne porady projektantów, na zwiedzających czekały katalogi z projektami domów. czytaj dalej »
Liczby nie kłamią - RemaDays Warsaw 2017 zakończone
13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw przeszła do historii. Było to wydarzenie, w którym trzeba było wziąć udział. Z takiego założenia wyszło ponad 760 wystawców, których najnowsze osiągnięcia mogło przez trzy dni podziwiać blisko 21 tysięcy gości. To było wielkie branżowe święto. czytaj dalej »
Dziękujemy za udział w 26. Spotkaniu Sadowniczym Sandomierz 2017
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w 26. Spotkaniu Sadowniczym Sandomierz 2017, które odbyło się 25-26 stycznia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy gościć tak liczne grono osób związanych z branżą sadowniczą. czytaj dalej »
Rekordowa frekwencja na TSW 2017!
W dniach 11 i 12 stycznia 2017 roku w Ptak Warsaw Center odbyła się VII edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa TSW 2017. Jest to obecnie największa w Polsce impreza branżowa dla producentów warzyw i owoców. czytaj dalej »
Sukces SNOW EXPO 2016 - zimowej Europy na Narodowym
W dniach 22-23 października 2016 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się pierwsza, międzynarodowa edycja SNOW EXPO – wydarzenia nie tylko dla narciarzy czytaj dalej »
Dźwięki biznesu na OneDay Roadshow
To nie „dźwięk ogrodu”, a odgłos rozmów biznesowych dało się słyszeć w poniedziałek 5 września od godziny 10.00 w sali konferencyjnej hotelu Sound Garden w Warszawie. To właśnie w stolicy Polski zainaugurowana została czwarta edycja jednodniowych spotkań przedstawicieli branży reklamowej OneDay Roadshow 2016. czytaj dalej »
Rekordowe TARGI DOM inteligentny 2016 oraz AV&HOME CINEMA SHOW
157 marek zaprezentowało swoje nowości podczas TARGÓW DOM inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW w Krakowie. Piąta edycja była więc rekordowa! Bang&Olufsen, BD Barcelona, Berker by Hager, Dynaudio, Grenton, Hormann, Husqvarna, Kruger&Matz, Loewe, MIELE, Panasonic, Roca to tylko niektóre z nich. czytaj dalej »
Zakończyły się 14.targi Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja
Podczas dwóch dni targów, można był odwiedzić ponad 170 stoisk firm, które umiejscowiły swoje oferty w dwóch halach wystawienniczych. czytaj dalej »
12. edycja Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw za nami.
12. edycja Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw za nami. To był wyjątkowy i intensywny czas zarówno dla organizatora, jak i wszystkich uczestników. Po raz pierwszy impreza odbyła się w nowym miejscu, w centrum PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie. Nowa lokalizacja dała nowe możliwości, ale też nowe wyzwania. Mamy na koncie sukcesy i rekordy, ale nie zabrakło również trudności. Tym wszystkim chcemy się z Państwem podzielić. czytaj dalej »
7 tys. wystawców na XVII targach Budownictwa, Instalacji i Wnętrz
W dniach 26-28 lutego na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach, już po raz XVII odbyły się targi Budownictwa, Instalacji i Wnętrz czytaj dalej »
Cavaliada Lublin: Polak na podium w konkursie Grand Prix
Ostatni konkurs skoków na Cavaliadzie Lublin zakończony. Grand Prix Lublina pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego wygrał Łukasz Koza na koniu Chito Blue czytaj dalej »
Modny ślub od ”a” do ”zet”
Tłumy pojawiły się na XVII Targach Ślubnych, które w niedzielę odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia! czytaj dalej »
Podsumowanie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW odbyły się po raz szósty. Po raz pierwszy w nowej lokalizacji na Warsaw Expo w Nadarzynie, niewiele ponad 20 km od centrum Warszawy czytaj dalej »
Podsumowanie Oświęcimskich Targów Dom i Otoczenie
W dniach 23-24 maja odbywały się Oświęcimskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wnętrz. Podczas dwóch dni targowych swoją ofertę prezentowało 50 wystawców z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej, wyposażenia wnętrz oraz wyposażenia ogrodu czytaj dalej »
Złote Medale Targów WorldFood Warsaw 2015 wręczone!
14 kwietnia w ekskluzywnej restauracji Belvedere w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w tegorocznej edycji konkursu Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw. czytaj dalej »
13. edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja- Podsumowanie
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami - odwiedzającym, wystawcom, prelegentom i wszystkim , którzy przyczynili sie do naszego sukcesu. Tegoroczne targi były wyjątkowe pod wieloma względami czytaj dalej »
Podsumowanie 8. Targów Budowlanych SIBEX 2015 w Sosnowcu
W sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO SILESIA zakończyły się ósme Targi Budowlane SIBEX 2015 oraz towarzyszące im: 5. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR, Targi Mieszkaniowo-Developerskie TeMD oraz Targi Technologii Izolacyjnych IZOLACJE 2015 czytaj dalej »
13 Bielskie Targi Edukacyjne zakończone!
Dziękujemy wszystkich wystawcom oraz zwiedzającym za udział w naszych Targach czytaj dalej »
Podsumowanie pierwszej edycji targów FAST TEXTILE
Premierowa edycja międzynarodowych targów tkanin, dodatków i maszyn szwalniczych FAST TEXTILE 2015, które odbyły się w PTAK FASHION CITY w hali PTAK EXPO w dniach 21–23 stycznia, okazała się sukcesem i od razu stała się jedną z największych imprez branży tekstylnej w tej części Europy czytaj dalej »
XVI Targi Boatshow za nami.
W dniach 14 -16 listopada w Łodzi odbyła się szesnasta edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. Interesująco prezentowała się wystawa jachtów żaglowych i motorowych skierowana do wszystkich nawet najbardziej wymagających klientów czytaj dalej »
POLEKO: ćwierćwiecze zmian w ochronie środowiska
Nie da się zaprzeczyć, że postęp gospodarczy wpływa na rozwój ekologiczny: pozwala lepiej dbać o środowisko naturalne, wypracowywać „zielone” technologie, oszczędzać zasoby i maksymalizować recykling czytaj dalej »
Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej zakończona
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej przeszły do historii. Prezydent Mirosław Lenk już zapowiedział, że wydarzenie na stałe zagości w miejskim kalendarzu czytaj dalej »
21. Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2014 już za nami! Zapraszamy z rok!
W dniach 14-16 maja w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI odbyły się 21. Międzynarodowe Targi \"Stacja Paliw\" 2014. Wszystkim gościom i wystawcom serdecznie dziękujemy! Uroczystego otwarcia dokonali: Halina Pupacz – prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych; Waldemar Pawlak – poseł na Sejm RP; Rafał Pietrasina – prezes Anwim SA; Jacek Bąkowski – prezes Agencji Rezerw Materiałowych oraz Członkowie Rady Polskiej Izby Paliw Płynnych. czytaj dalej »
Podsumowanie targów BUD-GRYF i ENERGIA 2014
Targi BUD-GRYF i ENERGIA 2014 pozostają jedną z najważniejszych imprez branżowych w regionie zachodniopomorskim. czytaj dalej »
Sześć i pół tysiąca kontrahentów z 57 krajów świata- podsumowanie targów Amberif 2014
Cztery dni targowe, 454 wystawców oraz niemal sześć i pół tysiąca kontrahentów z 57 krajów świata. czytaj dalej »
Zakończyły się największe w Polsce i tej części Europy targi branży budowlanej
Największe w Polsce targi budowlane dobiegły końca. Tegoroczną edycję odwiedziło około 50 tyś. Zwiedzających. czytaj dalej »
 XV Targi Budownictwa już za nami
Podczas trzech dni targowych swoją ofertę prezentowało kilkadziesiąt firm z miasta Gliwice, powiatu gliwickiego i okolic. Swoją ofertę prezentowało blisko 120 wystawców z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej, wyposażenia wnętrz czytaj dalej »
Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow
Uprzejmie dziękujemy wystawcom i zwiedzającym za udział w tegorocznej edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow, które po raz piętnasty odbyły się w Łodzi. czytaj dalej »
12 edycja Targów Stomatologicznych DENTAMED® już za nami
Targi DENTAMED® to trzecia pod względem wielkości impreza stomatologiczna w Polsce. Biorąc pod uwagę regionalny charakter tych targów możemy podkreślić fakt, że w tym roku odwiedziło te targi aż 2453 zwiedzających! czytaj dalej »
Podsumowanie targów Auto Moto Show 2013
Podczas tegorocznego Auto Moto Show można było także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o auto-detailingu, o foliach i lakierach matowych i wielu ciekawych sprawach z dziedziny kosmetyki samochodowej... czytaj dalej »
Podsumowanie Targów weterynaryjnych SilesiaVet EXPO
Targi Weterynaryjne SilesiaVET EXPO to wydarzenie, podczas którego zainteresowani, w tym lekarze weterynarii, mogli poznać aktualne propozycje firm farmaceutycznych, producentów i dystrybutorów leków, preparatów, karm i odżywek. czytaj dalej »
Zakończyły się 41. Letnie targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe Mieszkanie 2013.
Murator EXPO jako niekwestionowany lider wśród organizatorów targów w Polsce stanął na wysokości zadania. czytaj dalej »
Targi Kielce nowych technologii
Ponad 400 firm z 25 krajów z całego świata spotkało się na pięciu wystawach związanych z obróbką blach, metali, spawalnictwem, ochroną powierzchni i technikami pomiarowymi czyli STOM-BLECH, STOM-TOOL, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE i CONTROL-STOM czytaj dalej »
VIII Międzynarodowe Targi  Pracy 2013 już za nami.
W tegorocznej edycji targi odwiedziło 7 800 osób. Mieliśmy zaszczyt gościć 60 wystawców, wśród nich pracodawców z 11 krajów Unii Europejskiej. Targom towarzyszyły spotkania na temat Warunków Życia i Pracy za granicą czytaj dalej »
Międzynarodowy sukces OneDay Roadshow
„Każdy dzień to tysiące możliwości” 122 wystawców i 621 zwiedzających. Po raz pierwszy w stolicy Niemiec. Interesujące szkolenia i upominki. Międzynarodowe „towarzystwo”. Tak w kilku zdaniach można opisać zakończoną na początku września trzecią edycję jednodniowych spotkań przedstawicieli branży upominków reklamowych – OneDay Roadshow. czytaj dalej »
Zakończyły się Targi budowlane LUBDOM 2013
33 edycja targów zgromadziła pomad 210 wystawców. Podczas trzech dni imprezy odbyło się wiele imprez towarzyszących, m.in. sesja pt. Dzień Budownictwa Pasywnego ... czytaj dalej »

Wydarzenia

WADOWICE - Targi Dom i Otoczenie

WADOWICE - Targi Dom i Otoczenie

2017-09-02: Targi "Dom i Otoczenie", wracają ponownie do Wadowic po kilkuletniej przerwie. Poprzednio... czytaj dalej»

Targi Mody Poznań

Targi Mody Poznań

2017-09-05: Poznaj ofertę blisko 500 firm i marek z całego świata. Nasi wystawcy pokażą... czytaj dalej»

GLIWICE - XIII Targi EXPOBUD Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

GLIWICE - XIII Targi EXPOBUD Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

2017-09-09: Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej... czytaj dalej»

Zobacz wszystkie »

Aktualności

Biznesowe targi dla branży mody

Biznesowe targi dla branży mody

W dniach 5-7 września niemal 500 firm i marek z różnych stron świata pokaże... czytaj dalej»

Teraz aż 10 sektorów na RemaDays Warsaw

Teraz aż 10 sektorów na RemaDays Warsaw

Targi RemaDays Warsaw 2018 odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 roku w Warsaw Expo... czytaj dalej»

Zobacz wszystkie »