Login:Hasło
Przypomnij hasłoZarejestruj się
[X] ukryj
LogowanieRejestracja
Dodano: 2017-05-17

RemaDays Warsaw 2017 – poznaliśmy opinię zwiedzających

RemaDays Warsaw 2017 – poznaliśmy opinię zwiedzających

Jakie cele postawili przed sobą goście targów RemaDays Warsaw 2017? Czy plany zostały wykonane? Który dzień imprezy przyciągnął do hal najwięcej zwiedzających? Jakie są oczekiwania w stosunku do następnej edycji reklamowego święta? Na te i inne pytania znamy już odpowiedź. Udzielili ich sami goście największej branżowej imprezy wystawienniczej w Europie Środkowej. Pora na podsumowanie przeprowadzonych ankiet.

Dla 85 % respondentów głównym celem przyjazdu na targi RemaDays Warsaw 2017, była chęć zapoznania się z nowościami branży reklamowej. Ponad połowa kierowała się chęcią nawiązania kontaktów handlowych. Dla 40 % gości najistotniejsza okazała się wizyta na stoisku konkretnego wystawcy.

Najważniejszym źródłem informacji o Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw okazało się zaproszenie od organizatora i wystawców, a także informacjom zawartym na oficjalnej stronie warszawskiej imprezy www.remadays.com.

Prawdziwe „oblężenie” przeżywały stoiska wystawców w drugim dniu RemaDays Warsaw 2017. Ponad połowa zwiedzających (56%) zdecydowała się, że pojawi się w centrum Warsaw EXPO właśnie w czwartek, 16 lutego.

Ilość wystawców i ich niezwykle ciekawe propozycje sprawiły, że do kompleksowego zapoznania się z ofertą nie wystarczył zwiedzającym jeden dzień. Co piąty ankietowany spędził w Warszawie dwa targowe dni. Natomiast 5 % badanych przebywało w stolicy od początku do końca imprezy.
Według przeprowadzonej ankiety 80 % gości opuszczało Warszawę w doskonałych nastojach, bo udało im się zrealizować wszystkie postawione cele. Taka sama liczba respondentów pozytywnie oceniła całą imprezę. Chwalono ofertę wystawców, przekaz reklamowy i dobrą organizację centrum targowego.
Nowości branżowe, liczba wystawców oraz strefy wypoczynku uznane zostały za największe zalety RemaDays Warsaw 2017. Taką opinię wyraziło 74 % pytanych.
Największą grupę wśród gości targów RemaDays Warsaw 2017 stanowili przedstawiciele agencji reklamowych. Na podium znaleźli się także specjaliści w dziedzinie poligrafii i klienci końcowi.
Bogata i innowacyjna oferta wystawców, a także wzrost komfortu pracy sprawiły, że 75 % ankietowanych wyraziło chęć wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji warszawskich targów.

Zagraniczni respondenci
Podobnie jak w przypadku przedstawicieli polskich firm, goście z zagranicy za najważniejszy powód pojawienia się w stolicy Polski uznali chęć zapoznania się z nowościami z branży (80%). Nieco więcej respondentów, niż w przypadku rodzimych przedsiębiorstw, wyraziło chęć nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych – 60 %.
W centrum wystawienniczym Warsaw EXPO pojawi się przedstawiciele pięćdziesięciu krajów. Prawie ¾ z ogólnej liczby gości za najbardziej atrakcyjny uznali drugi dzień RemaDays Warsaw 2017.

Ze względu na realizacje celów wizytę w Polsce za niezwykle udaną, uznało 75 % respondentów z zagranicy. Jeszcze wyżej oceniona została organizacja samej imprezy (85 %).
Duża ilość wystawców była największym magnesem przyciągającym na targi specjalistów spoza Polski. Taką opinię wyraziło 60 % badanych.
Goście z zagranicy przybyli do Warszawy różnymi środkami lokomocji. Na miejscu chętnie korzystali z udogodnień przygotowanych przez organizatora. 35% z nich dowiozły do hal targowych bezpłatne autobusy.

Przedstawiciele agencji reklamowych, dystrybutorzy upominków oraz specjaliści z branży odzieży reklamowej stanowili największy odsetek ogólnej liczby zwiedzających spoza naszego kraju.

Zobacz również

RemaDays Warsaw
Data rozpoczęcia: 2017-02-15, data zakończenia: 2017-02-17 Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 750 wystawców i 19 000 zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie. czytaj dalej »
Liczby nie kłamią - RemaDays Warsaw 2017 zakończone
13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw przeszła do historii. Było to wydarzenie, w którym trzeba było wziąć udział. Z takiego założenia wyszło ponad 760 wystawców, których najnowsze osiągnięcia mogło przez trzy dni podziwiać blisko 21 tysięcy gości. To było wielkie branżowe święto. czytaj dalej »
Trwa rejestracja online na targi RemaDays Warsaw 2017
Trwa rejestracja online na Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Skorzystać można z szybkiej internetowej rejestracji, która oszczędzi Państwa czas na samych targach. Jak to działa? czytaj dalej »

Wydarzenia

WADOWICE - Targi Dom i Otoczenie

WADOWICE - Targi Dom i Otoczenie

2017-09-02: Targi "Dom i Otoczenie", wracają ponownie do Wadowic po kilkuletniej przerwie. Poprzednio... czytaj dalej»

Targi Mody Poznań

Targi Mody Poznań

2017-09-05: Poznaj ofertę blisko 500 firm i marek z całego świata. Nasi wystawcy pokażą... czytaj dalej»

GLIWICE - XIII Targi EXPOBUD Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

GLIWICE - XIII Targi EXPOBUD Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

2017-09-09: Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej... czytaj dalej»

Zobacz wszystkie »

Aktualności

Biznesowe targi dla branży mody

Biznesowe targi dla branży mody

W dniach 5-7 września niemal 500 firm i marek z różnych stron świata pokaże... czytaj dalej»

Teraz aż 10 sektorów na RemaDays Warsaw

Teraz aż 10 sektorów na RemaDays Warsaw

Targi RemaDays Warsaw 2018 odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 roku w Warsaw Expo... czytaj dalej»

Zobacz wszystkie »